• Reometry řady LCR mají široké uplatnění a snadno se používají, a přitom nabízejí možnost nejpokročilejší charakterizace materiálu, analýzy dat a podávání výsledků. Reometry řady LCR lze použít se standardním siloměrem a tlakovým snímačem namontovaným v komoře reometru.

  Kapilární reometr LCR 7000

  Reometry řady LCR mají široké uplatnění a snadno se používají, a přitom nabízejí možnost nejpokročilejší charakterizace materiálu, analýzy dat a podávání výsledků. Reometry řady LCR lze použít se standardním siloměrem a tlakovým snímačem namontovaným v komoře reometru.

  více info

 • Řada snímačů Vertex  je nejnovější řadou, která představuje ekologickou variantu nejvýkonějších snímačů firmy Dynisco. Tyto snímače jsou velmi odolné a jsou plněny bezrtuťovým médiem, proto je jejich aplikace možná i v potravinářských a farmaceutických procesech.
 

  Tlakové snímače Vertex

  Řada snímačů Vertex  je nejnovější řadou, která představuje ekologickou variantu nejvýkonějších snímačů firmy Dynisco. Tyto snímače jsou velmi odolné a jsou plněny bezrtuťovým médiem, proto je jejich aplikace možná i v potravinářských a farmaceutických procesech.  

  více info

 • Indikátory, regulátory a převodníky signálu Dynisco pro sledování tlaku a teploty vám nabízí výjimečnou spolehlivost, rychlé nastavení a uživatelsky přívětivé rozhraní, které bude vyhovovat téměř každým potřebám.

  Indikátory a Regulátory

  Indikátory, regulátory a převodníky signálu Dynisco pro sledování tlaku a teploty vám nabízí výjimečnou spolehlivost, rychlé nastavení a uživatelsky přívětivé rozhraní, které bude vyhovovat téměř každým potřebám.

  více info

 • Zcelá nová generace  plastometrů je tady. Starší modely, které byly oblíbeny zejmena pro svou robustnost a přehlednost jsou nyní vylepšeny o spoustu moderních vymožeností . Obsluha tohoto plastometru je intuitivnější, příjemnější a hlavně jednuduchá. Přístoj je kompletně v češtině, podporuje ukládaní dat jak na USB-disk tak do paměti počítače přes software , přímý tisk a mnoho dalšího.

  Výtlačný Plastometr LMI 5000

  Zcelá nová generace  plastometrů je tady. Starší modely, které byly oblíbeny zejmena pro svou robustnost a přehlednost jsou nyní vylepšeny o spoustu moderních vymožeností . Obsluha tohoto plastometru je intuitivnější, příjemnější a hlavně jednuduchá. Přístoj je kompletně v češtině, podporuje ukládaní dat jak na USB-disk tak do paměti počítače přes software , přímý tisk a mnoho dalšího.

  více info

frameNovinkyframe

Interplastika 2019

29.1. - 1.2.2019  interplastica 2019

Rádi bychom Vás touto cestou informovali a pozvali na výstaviště v Moskvě ke zhlédnutí novinek pro tento rok.

více info

frameInterplastika 2019frame

Priglashaem Vas na Vystavku – Interplastika 29. – 1. 2. 2019  Moscow – Krasnaja Presnaja Dynisco stend:  Pavilion 08.01, stend A 37

 

Pozvánka na Interplastiku v Moskvě 2019

Dynisco je světový lídr v oblasti výroby a zařízení pro zpracování měřicí a regulační techniky pro plastikářský průmysl společně s laboratorními přístroji pro reologické zkoušky polymeru. Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na výstaviště v Moskvě kde právě probíhá výstava "Interplastica 2019" kde právě prezentujeme naše výrobky:

 • Snímače tlaku taveniny
 • Indikátory a regulátory
 • Řešení čištění polymeru pomocí fluidní lázně
 • Minigranulátory
 • Kapilární plastometry
 • Kapilární reometry 
 • On-line řešení v oblasti měření reologických vlastností polymeru
 • a další

výstavní komplex "Expo-centrum" na Krasnaja Presnya
Rusko, Moskva, Krasnopresněnskaja NAB., 14

Pavilion 08.01, stend A 37

Budeme se těšit na Vaši návštěvu Azurr-Technology, s.r.o. 

© 2015 Azurr-Technology. All rights reserved.
sitemap | company information | admin