• Reometry řady LCR mají široké uplatnění a snadno se používají, a přitom nabízejí možnost nejpokročilejší charakterizace materiálu, analýzy dat a podávání výsledků. Reometry řady LCR lze použít se standardním siloměrem a tlakovým snímačem namontovaným v komoře reometru.

  Kapilární reometr LCR 7000

  Reometry řady LCR mají široké uplatnění a snadno se používají, a přitom nabízejí možnost nejpokročilejší charakterizace materiálu, analýzy dat a podávání výsledků. Reometry řady LCR lze použít se standardním siloměrem a tlakovým snímačem namontovaným v komoře reometru.

  více info

 • Řada snímačů Vertex  je nejnovější řadou, která představuje ekologickou variantu nejvýkonějších snímačů firmy Dynisco. Tyto snímače jsou velmi odolné a jsou plněny bezrtuťovým médiem, proto je jejich aplikace možná i v potravinářských a farmaceutických procesech.
 

  Tlakové snímače Vertex

  Řada snímačů Vertex  je nejnovější řadou, která představuje ekologickou variantu nejvýkonějších snímačů firmy Dynisco. Tyto snímače jsou velmi odolné a jsou plněny bezrtuťovým médiem, proto je jejich aplikace možná i v potravinářských a farmaceutických procesech.  

  více info

 • Indikátory, regulátory a převodníky signálu Dynisco pro sledování tlaku a teploty vám nabízí výjimečnou spolehlivost, rychlé nastavení a uživatelsky přívětivé rozhraní, které bude vyhovovat téměř každým potřebám.

  Indikátory a Regulátory

  Indikátory, regulátory a převodníky signálu Dynisco pro sledování tlaku a teploty vám nabízí výjimečnou spolehlivost, rychlé nastavení a uživatelsky přívětivé rozhraní, které bude vyhovovat téměř každým potřebám.

  více info

 • Zcelá nová generace  plastometrů je tady. Starší modely, které byly oblíbeny zejmena pro svou robustnost a přehlednost jsou nyní vylepšeny o spoustu moderních vymožeností . Obsluha tohoto plastometru je intuitivnější, příjemnější a hlavně jednuduchá. Přístoj je kompletně v češtině, podporuje ukládaní dat jak na USB-disk tak do paměti počítače přes software , přímý tisk a mnoho dalšího.

  Výtlačný Plastometr LMI 5000

  Zcelá nová generace  plastometrů je tady. Starší modely, které byly oblíbeny zejmena pro svou robustnost a přehlednost jsou nyní vylepšeny o spoustu moderních vymožeností . Obsluha tohoto plastometru je intuitivnější, příjemnější a hlavně jednuduchá. Přístoj je kompletně v češtině, podporuje ukládaní dat jak na USB-disk tak do paměti počítače přes software , přímý tisk a mnoho dalšího.

  více info

frameNovinkyframe

Interplastika 2019

29.1. - 1.2.2019  interplastica 2019

Rádi bychom Vás touto cestou informovali a pozvali na výstaviště v Moskvě ke zhlédnutí novinek pro tento rok.

více info

frameO společnostiframe

O společnosti Azurr-Technology

Jsme tu pro Vás od roku 1993

Vážení návštěvníci, dovolte mi krátce představit historii a závazek naší společnosti.

Na českém trhu jsme začali působit v roce 1993 pod názvem Dynisco spol. s.r.o., se zaměřením na produkty rozvíjejícího se plastikářského průmyslu. Postupně jsme expandovali i do dalších států východní Evropy a získali tak cenné kontakty a partnerství, kterých si velmi vážíme. Od prvních let v oboru byl naším cílem nejenom prodej, ale především poskytování nadstandardního zákaznického servisu a péče tak, aby dodané přístroje spolehlivě sloužily řadu let s maximálním přínosem pro výrobní proces.

 

Inspirace zákazníky

Zákaznický servis a špičková úroveň přístrojů je to, čím se chceme i nyní pod značkou Azurr-Techology odlišovat. Máme zájem na budování dlouhodobých vazeb mezi námi a klienty. Proto nabízíme široké možnosti podpory a zkušený personál, který je v případě poruchy k dispozici do 48 hodin, dokáže zařízení opravit, revidovat či provést kalibraci. Samozřejmostí je možnost zapůjčení náhradního produktu, bude-li to nezbytné, či bezplatné zaškolení s novým přístrojem.

 

Naše ocenění

S tím, jak rostl výrobce našeho sortimentu a získával prestižní ocenění, se i k našim rukám dostaly nové inovativní produkty. V současné době tak nabízíme jedny z nejspolehlivějších snímačů a laboratorní techniku na celosvětovém trhu, v roce 2010 jsme naše služby rozšířili o kompletní podporu a servis dílů pro vaše vstřikovací a vytlačovací linky.

Vážíme si ocenění, které získala společnost Dynisco i my jakožto Azurr-Technology, s.r.o. Mnohem více nás ale těší přízeň klientů, kteří s námi prošli i obtížná období a nyní společně s námi prožívají velmi příznivý vývoj. Věříme, že profesionální přístup je to pravé, co zákazníci hledají a potřebují. Jsme připraveni nabídnout jej stávajícím i novým klientům.

Velmi děkujeme našim partnerům za přízeň a důvěru, kterou do naší společnosti vložili. Věříme, že jsme jim byli, jsme a nadále budeme spolehlivým dodavatelem. Těšíme se na další novou spolupráci.

 

 

Alena Šimurdová

Jednatel společnosti

Reference

Slovnaft

Unipetrol

Dura Line

Plastcom

MCPP

Boco PardubiceDynisco

Po celá desetiletí, je Dynisco světová jednička v poskytování inovativních řešení pro testování a monitorování polymerních materiálů během vytlačovácích a vstřikovacích systémů.

V dnešní době je více než důležité, abychom byli schopni identifikovat kvalitu materiálu pro danou aplikaci a proto byla vyvinuta řada přístrojů pro měření reologických vlastností jako jsou plastomety, reometry a další.

Dalšími produkty firmy Dynisco jsou tlakové snímače, indikátory a regulátory, které zajišťují nejen přesné informace ale také zpětnou vazbu, která může automaticky předcházet krizovým situacím.

Náš oficiální zástupce Azurr-Technology, s.r.o. je připraven poskytnout Vám nejen informace ale také servisní a technickou podporu pro všechny poskytované přístroje.

© 2015 Azurr-Technology. All rights reserved.
sitemap | company information | admin