• Reometry řady LCR mají široké uplatnění a snadno se používají, a přitom nabízejí možnost nejpokročilejší charakterizace materiálu, analýzy dat a podávání výsledků. Reometry řady LCR lze použít se standardním siloměrem a tlakovým snímačem namontovaným v komoře reometru.

  Kapilární reometr LCR 7000

  Reometry řady LCR mají široké uplatnění a snadno se používají, a přitom nabízejí možnost nejpokročilejší charakterizace materiálu, analýzy dat a podávání výsledků. Reometry řady LCR lze použít se standardním siloměrem a tlakovým snímačem namontovaným v komoře reometru.

  více info

 • Řada snímačů Vertex  je nejnovější řadou, která představuje ekologickou variantu nejvýkonějších snímačů firmy Dynisco. Tyto snímače jsou velmi odolné a jsou plněny bezrtuťovým médiem, proto je jejich aplikace možná i v potravinářských a farmaceutických procesech.
 

  Tlakové snímače Vertex

  Řada snímačů Vertex  je nejnovější řadou, která představuje ekologickou variantu nejvýkonějších snímačů firmy Dynisco. Tyto snímače jsou velmi odolné a jsou plněny bezrtuťovým médiem, proto je jejich aplikace možná i v potravinářských a farmaceutických procesech.  

  více info

 • Indikátory, regulátory a převodníky signálu Dynisco pro sledování tlaku a teploty vám nabízí výjimečnou spolehlivost, rychlé nastavení a uživatelsky přívětivé rozhraní, které bude vyhovovat téměř každým potřebám.

  Indikátory a Regulátory

  Indikátory, regulátory a převodníky signálu Dynisco pro sledování tlaku a teploty vám nabízí výjimečnou spolehlivost, rychlé nastavení a uživatelsky přívětivé rozhraní, které bude vyhovovat téměř každým potřebám.

  více info

 • Zcelá nová generace  plastometrů je tady. Starší modely, které byly oblíbeny zejmena pro svou robustnost a přehlednost jsou nyní vylepšeny o spoustu moderních vymožeností . Obsluha tohoto plastometru je intuitivnější, příjemnější a hlavně jednuduchá. Přístoj je kompletně v češtině, podporuje ukládaní dat jak na USB-disk tak do paměti počítače přes software , přímý tisk a mnoho dalšího.

  Výtlačný Plastometr LMI 5000

  Zcelá nová generace  plastometrů je tady. Starší modely, které byly oblíbeny zejmena pro svou robustnost a přehlednost jsou nyní vylepšeny o spoustu moderních vymožeností . Obsluha tohoto plastometru je intuitivnější, příjemnější a hlavně jednuduchá. Přístoj je kompletně v češtině, podporuje ukládaní dat jak na USB-disk tak do paměti počítače přes software , přímý tisk a mnoho dalšího.

  více info

frameNovinkyframe

Interplastika 2020

Vážení obchodní přátelé, Budeme velmi rádi, jestliže přijmete naše pozvání na Mezinárodní Veleterh do Moskvy, který se koná od 28. do 30. ledna 2020.

více info

MSV Brno 2019

Rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní  plastikářský veletrh MSV do města Brna, který bude probíhat od 7. do 11. Řijna 2019. Na stánku bude k vidění  téměř celé portfolio firmy Dynisco a letos vůbec poprvé bychom Vám chtěli představit systém pro měření indexu toku taveniny CMR IV

více info

Plastpol Kielce 2019

Rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní  plastikářský veletrh Plastpol do města Kielce, který bude probíhat od 28. do 31. Května 2019. Na stánku bude k vidění  téměř celé portfolio firmy Dynisco a letos vůbec poprvé bychom

více info

Interplastika 2019

29.1. - 1.2.2019  interplastica 2019

Rádi bychom Vás touto cestou informovali a pozvali na výstaviště v Moskvě ke zhlédnutí novinek pro tento rok.

více info

frameO společnostiframe

O společnosti Azurr-Technology

Jsme tu pro Vás od roku 1993

Vážení návštěvníci, dovolte mi krátce představit historii a závazek naší společnosti.

Na českém trhu jsme začali působit v roce 1993 pod názvem Dynisco spol. s.r.o., se zaměřením na produkty rozvíjejícího se plastikářského průmyslu. Postupně jsme expandovali i do dalších států východní Evropy a získali tak cenné kontakty a partnerství, kterých si velmi vážíme. Od prvních let v oboru byl naším cílem nejenom prodej, ale především poskytování nadstandardního zákaznického servisu a péče tak, aby dodané přístroje spolehlivě sloužily řadu let s maximálním přínosem pro výrobní proces.

 

Inspirace zákazníky

Zákaznický servis a špičková úroveň přístrojů je to, čím se chceme i nyní pod značkou Azurr-Techology odlišovat. Máme zájem na budování dlouhodobých vazeb mezi námi a klienty. Proto nabízíme široké možnosti podpory a zkušený personál, který je v případě poruchy k dispozici do 48 hodin, dokáže zařízení opravit, revidovat či provést kalibraci. Samozřejmostí je možnost zapůjčení náhradního produktu, bude-li to nezbytné, či bezplatné zaškolení s novým přístrojem.

 

Naše ocenění

S tím, jak rostl výrobce našeho sortimentu a získával prestižní ocenění, se i k našim rukám dostaly nové inovativní produkty. V současné době tak nabízíme jedny z nejspolehlivějších snímačů a laboratorní techniku na celosvětovém trhu, v roce 2010 jsme naše služby rozšířili o kompletní podporu a servis dílů pro vaše vstřikovací a vytlačovací linky.

Vážíme si ocenění, které získala společnost Dynisco i my jakožto Azurr-Technology, s.r.o. Mnohem více nás ale těší přízeň klientů, kteří s námi prošli i obtížná období a nyní společně s námi prožívají velmi příznivý vývoj. Věříme, že profesionální přístup je to pravé, co zákazníci hledají a potřebují. Jsme připraveni nabídnout jej stávajícím i novým klientům.

Velmi děkujeme našim partnerům za přízeň a důvěru, kterou do naší společnosti vložili. Věříme, že jsme jim byli, jsme a nadále budeme spolehlivým dodavatelem. Těšíme se na další novou spolupráci.

 

 

Alena Šimurdová

Jednatel společnosti

Reference

Slovnaft

Unipetrol

Dura Line

Plastcom

MCPP

Boco PardubiceDynisco

Po celá desetiletí, je Dynisco světová jednička v poskytování inovativních řešení pro testování a monitorování polymerních materiálů během vytlačovácích a vstřikovacích systémů.

V dnešní době je více než důležité, abychom byli schopni identifikovat kvalitu materiálu pro danou aplikaci a proto byla vyvinuta řada přístrojů pro měření reologických vlastností jako jsou plastomety, reometry a další.

Dalšími produkty firmy Dynisco jsou tlakové snímače, indikátory a regulátory, které zajišťují nejen přesné informace ale také zpětnou vazbu, která může automaticky předcházet krizovým situacím.

Náš oficiální zástupce Azurr-Technology, s.r.o. je připraven poskytnout Vám nejen informace ale také servisní a technickou podporu pro všechny poskytované přístroje.

© 2015 Azurr-Technology. All rights reserved.
sitemap | company information | admin