• Reometry řady LCR mají široké uplatnění a snadno se používají, a přitom nabízejí možnost nejpokročilejší charakterizace materiálu, analýzy dat a podávání výsledků. Reometry řady LCR lze použít se standardním siloměrem a tlakovým snímačem namontovaným v komoře reometru.

  Kapilární reometr LCR 7000

  Reometry řady LCR mají široké uplatnění a snadno se používají, a přitom nabízejí možnost nejpokročilejší charakterizace materiálu, analýzy dat a podávání výsledků. Reometry řady LCR lze použít se standardním siloměrem a tlakovým snímačem namontovaným v komoře reometru.

  více info

 • Řada snímačů Vertex  je nejnovější řadou, která představuje ekologickou variantu nejvýkonějších snímačů firmy Dynisco. Tyto snímače jsou velmi odolné a jsou plněny bezrtuťovým médiem, proto je jejich aplikace možná i v potravinářských a farmaceutických procesech.
 

  Tlakové snímače Vertex

  Řada snímačů Vertex  je nejnovější řadou, která představuje ekologickou variantu nejvýkonějších snímačů firmy Dynisco. Tyto snímače jsou velmi odolné a jsou plněny bezrtuťovým médiem, proto je jejich aplikace možná i v potravinářských a farmaceutických procesech.  

  více info

 • Indikátory, regulátory a převodníky signálu Dynisco pro sledování tlaku a teploty vám nabízí výjimečnou spolehlivost, rychlé nastavení a uživatelsky přívětivé rozhraní, které bude vyhovovat téměř každým potřebám.

  Indikátory a Regulátory

  Indikátory, regulátory a převodníky signálu Dynisco pro sledování tlaku a teploty vám nabízí výjimečnou spolehlivost, rychlé nastavení a uživatelsky přívětivé rozhraní, které bude vyhovovat téměř každým potřebám.

  více info

 • Zcelá nová generace  plastometrů je tady. Starší modely, které byly oblíbeny zejmena pro svou robustnost a přehlednost jsou nyní vylepšeny o spoustu moderních vymožeností . Obsluha tohoto plastometru je intuitivnější, příjemnější a hlavně jednuduchá. Přístoj je kompletně v češtině, podporuje ukládaní dat jak na USB-disk tak do paměti počítače přes software , přímý tisk a mnoho dalšího.

  Výtlačný Plastometr LMI 5000

  Zcelá nová generace  plastometrů je tady. Starší modely, které byly oblíbeny zejmena pro svou robustnost a přehlednost jsou nyní vylepšeny o spoustu moderních vymožeností . Obsluha tohoto plastometru je intuitivnější, příjemnější a hlavně jednuduchá. Přístoj je kompletně v češtině, podporuje ukládaní dat jak na USB-disk tak do paměti počítače přes software , přímý tisk a mnoho dalšího.

  více info

frameNovinkyframe

Interplastika 2019

29.1. - 1.2.2019  interplastica 2019

Rádi bychom Vás touto cestou informovali a pozvali na výstaviště v Moskvě ke zhlédnutí novinek pro tento rok.

více info

frameReklamaceframe

Reklamace

Na veškeré námi poskytované produkty se vztahuje záruka v délce minimálně 12 měsíců. Vybraná zařízení mají záruční lhůtu delší, přičemž tuto skutečnost vždy uvádíme v kupní smlouvě. Chcete-li výrobek reklamovat, kontaktujte nás na telefonu +420 571 647 228, popřípadě+420 571 647 310, kde Vám sdělíme bližší podrobnosti a postup.

Záruka se vztahuje na výrobní vady, které se projeví v rámci běžného provozu. Při mechanickém poškození, neodborné instalaci či nevhodném používání bohužel nemůžeme garantovat uznání reklamace. Míru poškození posuzuje výrobní továrna v Německu, v případě uznání požadavku obdržíte nový přístroj. Příklady defektů tlakových snímačů a jejich nejčastější příčiny naleznete na následujících fotografiích.

FOTOGRAFIE
Reklamace se snažíme vždy vyřídit v nejkratším možném termínu, abychom zamezili výpadkům ve výrobě. Kontaktujte nás a společně nalezneme řešení, které Vám případě nenadálé poruchy umožní minimalizovat negativní dopady.

 

 

Reklamace
Reklamace
Reklamace
Reklamace
Reklamace
Reklamace
Reklamace
Reklamace
Reklamace
Reklamace
© 2015 Azurr-Technology. All rights reserved.
sitemap | company information | admin