Kalibrace přístrojů

Certifikovaná kalibrace laboratorních plastometrů a reometrů Dynisco. Dle EN ISO 1133-1,2 a EN ISO 17025.  

Kalibrace laboratorních přístrojů Dynisco

Kalibrujeme všechny laboratorní přístroje Dynisco.

Přístroje kalibrujeme přímo u zákazníka popřípadě přístroj může být po domluvě zaslán na naší adresu provozovny, kde bude nakalibrován a odeslán zpět. 

Kalibrace je zaměřena na mechanické rozměry všech funkčních dílů současně s teplotou a dalšími volitelnými prvky výbavy. Pokud budete přístroj odesílat nezapomeňte přiložit a zajistit všechno příslušenství včetně závaží tak, aby nedošlo k poškození.

Možnosti kalibrace 

1) Kalibrace u zákazníka
Po domluvě a obdržené objednávce vyšleme technika, který provede kalibraci přímo u Vás.

2) Kalibrace u nás
V případě že zvolíte možnost odeslání přístroje na provozovnu společnosti, pečlivě jej zabalte včetně jeho příslušenství a informujte nás že přístroj odesíláte. Přístroj bude nakalibrován, otestován a odeslán zpět k Vám. 


Jak přístroj zabalit?

Pokud nám budete přístroj ke kalibraci zasílat, přímo k zásilce prosím přiložte objednávku. V ní uveďte veškeré údaje pro Vaši jednoznačnou identifikaci, tj. fakturační adresu, IČ, DIČ, případně zasílací adresu, pokud se liší od té fakturační. Dále uveďte telefonický kontakt, e-mail a preferovaný způsob platby, tj. dobírkou nebo proformafakturou. 

K přístrojům je potřeba přibalit i kapiláru, měřící píst a závaží. Všechny příslušenství zabezpečte tak, aby nemohlo dojít k poškození přístroje nebo příslušenství. Pokud je přístroj poškozen nebo máte pochybnosti o jeho správné funkci, informujte nás o tom. Zkrátíte tím dobu, kterou se Váš přístroj u nás zdrží.


Je možné přístroj vyzvednout osobně?

Lze to provést osobně v naší provozovně. Platba kartou není možná. Osobní odběr je nutné dohodnout při předání přístroje ke kalibraci nebo to uvést do objednávky. O připravení přístroje k odběru Vás pak budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.

Osobní předání / vyzvednutí přístrojů je možné:

Pondělí - Pátek:  9.00 -16.00


Jak dlouho kalibrace trvá a jaká je její cena?

Cenu kalibrace přístrojů Vám sdělíme na dotaz / ceny se liší dle výbavy a modelové řady. 

Pokud má přístroj nějaký problém nebo je poškozen, zajistíme jeho opravu. V případě nákladnější opravy Vás budeme před jejím provedením kontaktovat. Předpokládaná doba, kterou stráví Váš přístroj v naší firmě je aktuálně  2 dny. Tato doba nezahrnuje dobu potřebnou na přepravu přístroje. 

Po předchozí telefonické dohodě je možné i expresní provedení kalibrace do 1 pracovních dne; zde účtujeme příplatek 30%. Pokud nám zasíláte přístroje ke kalibraci a v balíku není přiložena objednávka, může to způsobit prodloužení doby provedení kalibrace.


Co se děje s přístrojem po kalibraci?


Přístroj je po kalibraci opatřen kalibračním štítkem (nálepkou) a je vystaven kalibrační list. V něm není uveden termín příští kalibrace, resp. doba platnosti kalibrace. Uživatel si tento termín určuje sám, respektive je závislý na požadavcích podnikového auditu firmy. Z letitých zkušeností avšak radíme každému zákazníkovi, aby dodržoval roční termíny kalibrace. Díky tomu máte vždy jistotu, že Váš přístroj pracuje správně a naměřené výsledky nemohou být nijakým způsobem zpochybněny.  


Upozornění:

Od okamžiku předání zásilky dopravci naše společnost nemá možnost datum / čas doručení nijak ovlivnit.

Uvádějte proto prosím telefonický kontakt na Vás v objednávce. Tento kontakt bude uveden na adresním štítku zásilky. V případě problémů s doručením Vás pak dopravce může kontaktovat a dohodnout se s Vámi. Jsme schopni zajistit i expres doručení, avšak tato služba je zpoplatněna dle tarifu našich dopravců. 


Kontaktovat kalibračního technika


    

 info@azurr-tech.cz

 

+420571647310


Nezávazná poptávka na kalibraci laboratorního přístroje:

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.