Kalibrace přístrojů

Certifikovaná kalibrace laboratorních plastometrů a reometrů Dynisco. Podle norem EN ISO 1133-1,2 a EN ISO 17025.

Kalibrace přístrojů

Prozkoumejte naše exkluzivní služby kalibrace laboratorních přístrojů Dynisco! Nabízíme špičkovou kalibraci přímo u vás nebo v našem specializovaném zařízení. Využijte naši rychlou a bezpečnou přepravu přístrojů pro maximální pohodlí.

Náš důkladný kalibrační proces zahrnuje přesnou kontrolu mechanických rozměrů všech funkčních částí, teplotních parametrů a dalších volitelných součástí zařízení. Při přepravě přístroje k nám doporučujeme pečlivě zabalit a zajistit veškeré příslušenství včetně závaží, aby nedošlo k jeho poškození. Společně zajistíme nejvyšší úroveň přesnosti a spolehlivosti vašich přístrojů Dynisco!

Zvolte ideální kalibraci pro své zařízení:

Kalibrace u zákazníka - exkluzivní a pohodlná služba Stačí se s námi domluvit, odeslat objednávku a náš technik přijede přímo k vám, aby provedl kalibraci na místě. Ušetřete čas a získejte profesionální služby bez nutnosti zajišťovat balení a přepravu.

Kalibrace v našem zařízení - profesionální a spolehlivá péče Pokud se rozhodnete nám přístroj poslat, pečlivě jej zabalte s veškerým příslušenstvím a informujte nás o zásilce. V našem zařízení zajistíme přesnou kalibraci, důkladné testování a poté vám přístroj bezpečně odešleme zpět. Užijte si bezproblémový proces a jistotu kvalitních výsledků.

Obraťte se na našeho specialistu na kalibraci.

  • Předem si připravte informace o svém zařízení, které najdete na zadní straně u napájecího kabelu, například model zařízení a sériové číslo, aby náš technik mohl určit konkrétní vybavení zařízení.
  • Uveďte datum ukončení platnosti stávající kalibrace a preferované datum nové kalibrace.
  • Zašlete nám také fakturační adresu a adresu umístění zařízení, pokud se liší od fakturační adresy.
  • Brzy se vám ozveme s nabídkou kalibrace.

Jak zabalit zařízení pro přepravu?

Pokud nám plánujete zaslat zařízení ke kalibraci, přiložte prosím objednávku se všemi údaji potřebnými k vaší jednoznačné identifikaci, jako je fakturační adresa, IČO, DIČ a případně i doručovací adresa, pokud se liší od fakturační adresy. Uveďte také telefonní kontakt a e-mailovou adresu.

Připojte k přístroji kapiláru, měřicí píst a závaží. Zajistěte veškeré příslušenství, aby nedošlo k poškození přístroje nebo jeho součástí. Pokud je zařízení poškozeno nebo máte pochybnosti o jeho správné funkci, informujte nás. Tímto způsobem zkrátíte dobu, po kterou bude zařízení námi testováno (drženo).

Je možné zařízení předat nebo vyzvednout osobně?

Osobní předání nebo vyzvednutí zařízení je možné v naší provozovně v Rožnově pod Radhoštěm, ulice Boženy Němcové 1720, 75661. Upozorňujeme, že platba kartou není možná. Osobní odběr je třeba domluvit předem při dodání přístroje ke kalibraci nebo uvést v objednávce. O připravenosti přístroje k vyzvednutí vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.

Osobní předání nebo vyzvednutí zařízení je možné během následující doby:

Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00 hodin.

Jak dlouho trvá kalibrace a jaká je její cena?

Na požádání vám rádi sdělíme cenu za kalibraci vašeho zařízení. Tyto ceny se liší v závislosti na vybavení a modelové řadě zařízení. Pokud vaše zařízení vykazuje problémy nebo poškození, nabízíme služby opravy. V případě, že bude vyžadovat nákladnější opravu, budeme vás samozřejmě před jejím provedením kontaktovat. V současné době odhadujeme dobu zpracování vašeho zařízení v naší společnosti na 2 dny, tuto dobu však nelze započítat do celkové doby potřebné pro přepravu do našich zařízení.

Pokud se předem domluvíme na termínu, nabízíme také expresní kalibraci s dokončením do jednoho pracovního dne. V takovém případě však účtujeme 30% příplatek. Pokud nám zašlete přístroj ke kalibraci a objednávka není součástí zásilky, může to prodloužit dobu kalibrace.

Co se stane s přístrojem po kalibraci?

Po kalibraci je přístroj opatřen kalibračním štítkem (nálepkou) a je vystaven kalibrační protokol. Tato zpráva neurčuje datum příští kalibrace ani dobu platnosti kalibrace. Tuto dobu určuje uživatel nebo závisí na požadavcích auditu společnosti. Důrazně však doporučujeme, aby byl přístroj kalibrován alespoň jednou ročně.

Upozornění:

Od okamžiku předání zásilky dopravci nemá naše společnost možnost jakkoli ovlivnit datum/čas doručení. Proto při objednávce uveďte své telefonní kontaktní údaje. Tento kontakt bude uveden na štítku s dodací adresou. V případě problémů s doručením vás může dopravce kontaktovat a domluvit se s vámi.

Field Service Technician

Jan Šimurda
kontaktní QR kód

Tel.:+420 571 647 310
Mobile: +420 773 616 601
E-mail: simurda@azurr-tech.cz

Calibration Technician

Zbyněk Štamposký
kontaktní QR kód

Tel.:+420 571 647 310
Mobile: +420 606 337 879
E-mail: stamposky@azurr-tech.cz

Nezávazná žádost o kalibraci laboratorního vybavení:

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.