Technická podpora

Technická podpora je plně k dispozici od pondělí do pátku: 7:00 - 17:00 hod.

Technická podpora

Nabízíme technickou podporu a servis do 48 hodin od nahlášení problému. Ve většině případů mohou naši technici problém odstranit na místě, ale pokud to situace neumožňuje, jsou vybaveni náhradním zařízením, které vymění za vadné nebo poškozené. Naučí vás, jak s novým zařízením zacházet, a zajistí, aby bylo po výměně uvedeno do původního stavu. Našim zákazníkům poskytujeme několik možností technické podpory. Vyberte si tu, která vám nejlépe vyhovuje.

Jak vám můžeme pomoci?

Naši technici jsou připraveni vám kdykoli pomoci s nastavením a konfigurací, kalibrací nebo připojením indikátorů, regulátorů a dalších zařízení prostřednictvím telefonu, videohovoru, sdílené obrazovky, e-mailu nebo virtuální reality (Assist AR). Záleží pouze na vás, jaký způsob komunikace upřednostňujete a co je v dané situaci k dispozici. Před kontaktováním podpory si připravte konfigurační kódy výrobku.

Telefonická asistenceTelefonická asistence

Telefonická technická podpora slouží k řešení technických problémů při používání našich produktů a služeb. S našimi zástupci technické podpory získáte kvalitní a účinnou pomoc, která vám pomůže rychle vyřešit váš problém. Jsme vám k dispozici v pracovní době, a pokud máte problém mimo pracovní dobu, můžeme s vámi domluvit nouzovou technickou pomoc.

Vzdálená asistenceVzdálená asistence

Máte technické problémy se zařízením připojeným k počítači? Žádný problém! Stáhněte si náš bezplatný program TeamViewer QuickSupport a my se postaráme o zbytek. Rychle a efektivně vyřešíme jakýkoli problém, ať už se jedná o aktualizace, změny v počítači nebo jiné technické problémy. S naší pomocí budete mít vše pod kontrolou a můžete se soustředit na svou práci.

Podpora na místěPodpora na místě

Pokud nastane neočekávaná situace a vzdálená podpora přestane stačit, neváhejte nás kontaktovat. S našimi profesionálními techniky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru, se postaráme o vyřešení vašeho problému přímo na místě. V případě potřeby náhradních dílů je máme k dispozici a ihned je použijeme k opravě vašeho zařízení. V případě, že oprava není možná přímo na místě, poskytneme vám náhradní zařízení, abyste mohli bez překážek pokračovat v práci.

Elektronická asistenceElektronická asistence

Poskytujeme elektronickou podporu, včetně telefonických hovorů, sdílení podpůrných materiálů prostřednictvím e-mailu a možnosti pomoci prostřednictvím videohovorů pomocí aplikací, jako je Facetime, Viber nebo WhatsApp. Naše webové stránky obsahují užitečné videonávody, které vám ukáží, jak snadno vyřešit technické problémy. Technická podpora je připravena vám pomoci bez ohledu na to, zda jste v oblasti technologií začátečník nebo pokročilý uživatel. Na naši pomoc se můžete spolehnout a rychle vyřešit své problémy.

Virtuální realitaVirtuální realita

Díky aplikaci TeamViewer Assist AR vidíme to, co vy, a můžeme vám poskytnout pomoc při řešení technických problémů kdekoli na světě a na jakémkoli zařízení - může to být tablet, mobilní telefon nebo dokonce brýle a helmy pro virtuální realitu. Díky naší vizuální podpoře poskytované prostřednictvím virtuální reality jsme schopni pomoci vyřešit vaše technické problémy, jako bychom byli přímo s vámi. Stačí si stáhnout aplikaci TeamViewer Assist AR pro iOS, Android, HoloLens nebo chytré brýle a my se postaráme o zbytek.

Zaslání k námZaslání k nám

Pokud situace není naléhavá a nepotřebujete zařízení opravit co nejdříve, máme pro vás další možnost - můžete nám výrobek zaslat poštou nebo kurýrem a my se postaráme o jeho opravu. Samozřejmě musíte počítat s delší dobou, která zahrnuje dopravu k nám a zpět k vám. Můžete si však být jisti, že se o váš přístroj postaráme s maximální péčí a naši odborníci zajistí jeho opravu v co nejkratší době.

Vážení zákazníci,

Jsme zde, abychom vám pomohli s jakýmkoli dotazem, návrhem na zlepšení nebo problémem. Naším cílem je poskytovat profesionální služby a společně hledat nejlepší řešení. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše zpráva je pro nás důležitá a můžete se spolehnout na rychlou a efektivní odpověď. Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou. Těšíme se na úspěšnou spolupráci.


Máte potíže? Kontaktujte nás!

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.