Služby

Na základě dlouholetých zkušeností Vám nabízíme řadu služeb spojených s našimi produkty. 
 

Technická podpora a asistence

Přehledný a snadný přístup ke všem katalogovým listům i uživatelským manuálům na jednom místě. Pokud nenaleznete informace, které hledáte neváhejte kontaktovat naši technickou podporu.

 

 

   
 

Prezentace a testování

Ke všem našim produktům Vám nabízíme prezentaci přímo u Vás. Zastáváme názor, že nejdůležitější je opravodová spokojenost zákazníka. A jen zákazník, který vidí, jak přístroj pracuje, jak se obsluhuje a jaké výsledky mu přináší, může posoudit zda tento přístroj je to co si představoval nebo zjistí, že ve skutečnosti potřebuje něco zcela jiného. A přesně to Vám nabízíme, možnost osvojit si plánovou technologii ještě před jeji zakoupením. Navíc z více něž 30 letých zkušenností víme, že to co si zákazník často myslí, že potřebuje a Vám s investicí je často zcela jinak a je mile překvapen, že požadovanou konfiguraci nepotřebuje a ušeří peníze pro jiný rozvoj nebo naopak ušetří tyto prostředky právě díky informacím a znalostme, které během prezentace získá. Více informací o prezentacích
   
 

Školení obsluhy

K zakoupeným produktům nabízíme možnost školení pro Vaše zaměstnance a kolegy. V ceně je příjezd technika, čas školení, ten se výrazně liší dle aplikace, zpracovávanými materiály a kvalifikovanosti zaměstnanců. Školení se skládá z teoretické části a části praktické, kde je možné nasbíranou teorii prakticky otestovat a propojit tak nabyté informace v zkušennosti u přístroje. Následnou službou školení je podpora na telefonu, kterou nazýváme službou zákazníkovi, takže ani pokud po školení přijdete na dodatečné informace nebo budou potřebné odborné rady, velmi rádi Vám poradíme a budeme se Vám věnovat. Více informací o školení.

 

 

 
 

Kalibrace laboratorních přístrojů 

Ke všem našim produktům Vám nabízíme možnost asistence technika, který Vám bude telefonicky nápomocen při nastavování Vašich parametrů. Díky desítkám let zkušenností víme, jaký tlak je vyvíjen na rychlost opětovného spuštění linek a strojů. V mnoha případech není čas zabývat se důkladným nastavením a hledat v manuálech a nastaví se jen nezbytné parametry nutné pro chod stroje nebo zařízení. A právě to může zapříčinit nesprávnou funkci zařízení a nedosažení vašeho očekávání od našeho produktu. Proto Vám nabízíme pomoc, při nastavení našich produktů a ujištění, že nastavené parametry jsou správné a možnost bez obav pokračovat ve Vaši práci, což je podstata vaší investice.

A proto jsme tady... více informací o asistenci

   
 

Kontrola tlakových snímačů

Ke všem našim produktům Vám nabízíme prezentaci přímo u Vás a zdarma. Zastáváme názor, že nejdůležitější je opravodová spokojenost zákazníka. A jen zákazník, který vidí, jak přístroj pracuje, jak se obsluhuje a jaké výsledky mu přináší, může posoudit zda tento přístroj je to co si představoval nebo zjistí, že ve skutečnosti potřebuje něco zcela jiného. A přesně to Vám nabízíme, možnost osvojit si plánovou technologii ještě před jeji zakoupením. Navíc z více něž 30 letých zkušenností víme, že to co si zákazník často myslí, že potřebuje a Vám s investicí je často zcela jinak a je mile překvapen, že požadovanou konfiguraci nepotřebuje a ušeří peníze pro jiný rozvoj nebo naopak ušetří tyto prostředky právě díky informacím a znalostme, které během prezentace získá. Více informací o prezentacích

   
 

Instalace systémů a zařízení

Pokud si s instalací nejste jistí, nabízíme Vám možnost příjezdu servisního technika, který provede odborné zapojení a instruktáž operátorů, jak s přístrojem zachátet tak, aby vše pracovalo jak má. Velmi důležitou a často podceňovanou záležitostí bývá právě instalace, která je klíčová k funkci a správnému chodu celého systému. 

Poskytujeme služby pro plynulý provoz přístrojů Dynisco po celou dobu jejich zapojení do výroby. Naše spolupráce může začít již ve fázi výběru dodavatele polymerních technologií prostřednictvím prezentace uskutečněné přímo ve Vaší provozovně, během níž Vám zařízení představíme. Následně jej pro Vás odborně nainstalujeme a Vaše pracovníky zaškolíme s obsluhou. Školení pro je nově pořízená zařízení bezplatné a bude trvat tak dlouho, dokud bude potřeba.

V rámci běžného provozu produktů Dynisco pro Vás zajistíme pravidelnou údržbu a odbornou kalibraci s návazností na akreditovanou metrologickou laboratoř, u plastometru LMI 5000 provedeme měření ITT. Pokud by se vyskytl jakýkoli problém nebo dotaz, jsme připraveni pomoci Vám v rámci on-line podpory, která je k dispozici pro nové i stávající zákazníky.

Více informací o instalacích