Prezentace | Testování

Nabízíme možnost prezentace laboratorních přístrojů přímo u zákazníka na jeho materiálech. Díky této službě si můžete lépe představit co daná technologie vyžaduje, jaké jsou postupy měření a jak naložit s poskytnutými výsledky.

Prezentace a testování zařízení

Nekupujte zajíce v pytli. Díky této službě, k vám rádi přijedeme, nainstalujeme přístroj se všemi potřebnými komponenty a příslušenstvím. Následně předvedeme jak testování probíhá, vysvětlíme obecnou terminologii a předáme další potřebné informace pro práci s přístrojem. Vy názorně uvidíte, jak se přístroj používá, co všechno je k testování potřeba, jak dlouho test trvá a jak následně pracovat s s poskytnutými výsledky. Na základě těchto informací jste schopni posoudit, zda ovládání a uživatelské prostředí přístroje by Vám vyhovovalo a my na základě vašich materiálu jsme schopni Vám doporučit a nabídnout popřípadě vhodnější konfiguraci přístroje aby vaše práce byla co možná nejefektivnější.  

Výhodou prezentací je možnost zodpovězení dotazů v širším kontextu popřípadě s praktickým vysvětlením a ukázkou. 

Pevně věříme, že poskytnuté informace vám budou k užitku. V případě, že máte konkrétní dotazy k prezentacím neváhejte nás kontaktovat. 

Informace k prezentacím a testování:

+420571647310
 

+420571647228
 

info@azurr-tech.cz
 


Nezávazná prezentace:

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.