Prezentace | Testování

Nabízíme možnost prezentace laboratorních přístrojů přímo zákazníkovi na jeho materiálech. Díky této službě si můžete lépe představit, co daná technologie vyžaduje, jaké jsou postupy měření a jak s poskytnutými výsledky pracovat.

Prezentace laboratorního vybavení

Nenechte se zaskočit. Naše služba zahrnuje osobní návštěvu, instalaci zařízení se všemi potřebnými komponenty a příslušenstvím a předvedení jeho funkčnosti. Naši odborníci vás seznámí s procesem testování, objasní vám klíčovou terminologii a poskytnou základní informace pro efektivní provoz zařízení.

Ukážeme vám, jak zařízení správně používat, jaké materiály jsou k testování potřeba, jak dlouho test trvá a jak pracovat s poskytnutými výsledky. Na základě těchto informací budete moci posoudit, zda vám ovládání a uživatelské rozhraní zařízení vyhovuje. Na základě vašich požadavků jsme připraveni doporučit a nabídnout optimální konfiguraci zařízení pro co nejvyšší efektivitu vaší práce.Výhodou prezentace je širší kontext, možnost klást otázky a praktický výklad s ukázkami.

Věříme, že poskytnuté informace pro vás budou přínosem. Pokud máte k prezentacím konkrétní dotazy, neváhejte se na nás obrátit. 

Informace o prezentacích:

+420 571 647 310
+420 571 647 228
info@azurr-tech.cz

Nezávazná prezentace:

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.