Kontrola snímačů

Ověření a kontrola tlakových snímačů Dynisco

Kontrola tlakových snímačů Dynisco

Kontrola tlakových snímačů představuje službu zákazníkům, kteří mají problémy se snímači tlaku a dochází k častým poškozením. Poškození snímačů je často nevyhnutelným krokem každého procesu, avšak pomocí kontroly těchto poškozených kusů Vám dokážeme navrhnout alternativu snímače, volitelnou konfiguraci, povlakování nebo příslušenství, díky kterým již nebude k poškozování docházet nebo výrazně prodloužíme životnost Vašeho snímače. Jsou to léta zkušenností a praxe, kdy zdánlivá drobnost dokáže odrovnat i velmi kvalitní snímač tlaku nebo teploty. Máte-li problémy s údržnou, čištěním nebo instalací snímače, můžeme vám nabídnout a představit jak snadno se čiští tlakové snímače (neabrazivně) a jak snadné je vyčistit montážní otvor pokud máte ty správné nástroje. Pokud tyto situace nastávají i u Vás rádi Vám pomůžeme tyto příčiny minimalizovat nebo je zcela odstranit.  

 

Jak tlakový snímač zabalit ?

Tlakový snímač ačkoliv tak nevypadá je velmi křechký produkt. Nejranitelnější části je jeho membrána. Před zaslání snímačů k nám prosím opatřete membránu ochraným krytem nebo silnou vrstvou papírové pásky. Pokud snímač disponuje flexibilní kapilárou neprovádějte velké ohyby, aby nedošlo k poškození nebo zlomení kapiláry. Snímač vložte do krabice s výplní a přiložte dokument s popisem závady. Pokud se jedná o opakované problémy, popište technikům co nejdetailněji jak k poškození nejpravděpodobněji došlo. Usnadní to další komunikaci a omezí dotazy z naší strany. 


Jak dlouho ověření trvá?

Cenu ověření přístrojů Vám sdělíme na dotaz / ceny se liší dle výbavy a modelové řady. 

Pokud je snímač poškozen, zajistíme jeho opravu bude-li to možné. V případě nákladnější opravy Vás budeme před jejím provedením kontaktovat. 


Upozornění:

Od okamžiku předání zásilky dopravci nemá naše spolenost možnost  termín doručení nijak ovlivnit.

Uvádějte proto prosím telefonický kontakt v objednávce. Tento kontakt bude uveden na adresním štítku zásilky. V případě problémů s doručením Vás pak dopravce může kontaktovat. Jsme schopni zajistit i expres doručení, avšak tato služba je zpoplatněna dle tarifu našich dopravců. 


Kontaktovat kalibračního technika


    

Info@azurr-tech.cz

 

+420571647310