Produkty

Dynisco Company

Již více než 60 let s odhodlání pomáhat zákazníkům, poskytuje Dynisco nástroje a služby pro polymerní průmysl umožňující svým zákazníkům  "window into the process" - náhled do procesu výroby.  Dnešní zákazníci potřebují přesné informace, které jim umožní ověřit a v případě potřeby přizpůsobit jejich proces, aby zajistili, že jejich výrobky splňují přesné specifikace. Informace, které poskytují tyto přístroje umožňují našim zákazníkům udržet proces konzistentní bez ohledu na jejich globální umístění. Portfolio Dynisco představuje velké množství senzorů (snímačů), vyhodnocovací a zobrazovací techniky spolu s laboratorními přístroji s možností online napojení přímo ve výrobě a tím Vám dokážeme poskytnout nejpřesnější informace o Vašem procesu výroby na trhu, v oblasti měření reologických vlastností polymerů, tlaku a teploty.

Viatran Company

Viatran je světovým lídrem v poskytování inovativních snímačů tlaku a hladiny. Naše vysoce přesné a robustní snímače tlaku poskytují opakovatelná měření v širokém rozsahu tlaků a teplot. Senzory tlaku Viatran nabízejí mV/V, a mA výstupy spolu s celou řadou elektrických připojení a armatur pro tlakové porty. Naše produktové řady tlakových snímačů zahrnují standardní snímače tlaku, vysoce přesné snímače tlaku, snímače diferenciálního tlaku, ponorné snímače tlaku, snímače procesního tlaku, snímače sanitárního tlaku, snímače tlaku pod omítku, snímače tlaku v náročných podmínkách a speciální snímače tlaku.

   

Maag Company

Maag Pump Systems, Automatik Plastics Machinery, Gala Industries, Reduction Engineering Scheer and Ettlinger - pět úspěšných a zkušených společností spojilo své síly, aby se staly globálními partnery pro polymerní průmysl. Jako výrobce zubových čerpadel, peletizačních a filtračních systémů a drtičů, nabízíme špičkové vybavení pro vaše náročné požadavky - nejen pro aplikace polymerů, ale také pro chemický, petrochemický, farmaceutický a potravinářský průmysl. Nabízíme přizpůsobená produktová řešení a služby z jednoho zdroje, abychom maximalizovali výkon a vytvořili konkurenční výhodu. K dispozici máme více než 1 000 zaměstnanců s dlouholetými know-how. Naši odborníci vám mohou pomoci a představit řešení, které nejlépe vyhovuje vašim individuálním požadavkům.

   
 

ETTLINGER Company

ETTLINGER představuje v plastikářském průmyslu značku, pod kterou si můžete vybavit výkonné a spolehlivé filtračné systémy taveniny pro vytlačovací a vstřikovací aplikace a to více než 35 let.  Firma Ettlinger je nyní  nově součást skupiny MAAG a vyvíjí specialní vysoce výkonné filtrační systémy tavenin, spolu s velkokapacitními vstřikovacímí stroji a aplikacemi šité na míru pro každého zakazníka.

ETTLINGER nabízí celosvětově jedinečné odborné znalosti v oblasti filtračních a recyklačních systémů a vstřikovacích strojů. Naše nepřetržitě fungující vysoce výkonné filtry pro taveniny se úspěšně používají po celém světě k filtraci polymerní suroviny s různým stupněm kontaminace. Každý systém zahrnuje desítky let zkušeností, důkladné know-how a špičkovou technologii, díky níž ETTLINGER stanoví celosvětové standardy jako součást skupiny MAAG.

Filtry taveniny Ettlinger představují špičkovou technologií pro zpracování různých recyklovaných materiálů - s patentovaným principem, který již prokázal svou funkčnost a výkon v mnoha průmyslových aplikacích po celém světě. Řady ERF a ECO jsou schopny zpracovat prakticky jakýkoli standardní polymer, který se vyskytuje v recyklačních závodech při výrobě fólií a desek, ve výrobě pásek a vláken apod. technologií. Díky své jedinečně kompaktní konstrukci jsou také ideální pro dovybavení stávajících linek.