Technická podpora

Technická podpora Azurr-Technology je Vám plně k dispozici od Pondělí do Pátku: 7:00 - 17:00

Technická podpora

Asistence při konfiguraci 

Nabízíme Vám technickou podporu a servis v průběhu 48 hodin od nahlášení závady. Naši technici jsou schopní ve většině případů odstranit problém na místě, pokud to situace neumožňuje jsou vybaveni náhradními zařízeními, které Vám vymění za nefunkční nebo poškozené. Naučí Vás s novým přístrojem manipulovat a zajistí i následnou po opravní výměnu zpět do původního stavu. Našim zákazníkům nabízíme několik možností technické podpory. Vyberte si, tu která Vám nejvíce vyhovuje. 
Naši technici jsou připraveni Vám kdykoliv pomoci s nastavením a konfigurací, kalibrací nebo samotným zapojením indikátorů, regulátorů a jiných přístrojů prostřednictvím telefonu, video-hovoru, sdílené obrazovky, emailu nebo virtuální reality (pilot).Záleží jen na Vás jaký způsob komunikace preferujete a co je v aktuální situaci k dispozici.Před kontaktováním podpory prosím připravte konfigurační kódy produktů. 

 

info@azurr-tech.cz

+420 571 647 310


Jakým způsobem Vám můžeme pomoci ?


1) Asistence na telefonu

Technická podpora je pro Vás k dispozici po celou dobu na telefonu. 

2) Elektronická komunikace 

Zahrnuje sdílení podpůrných materiálů přes email. Možnost asistence přes video-hovory (Facetime, Viber, WhatsApp). Naše stránky disponují záložkou video-manuálu, kde můžete narazit na přesný postup pro zapojení nebo vyřešení vašeho problému. 

3) Sdílení obrazovek přes TeamViewer

Stažení aplilacePokud se jedná o zařízení, které je připojeno k počítači a došlo v rámci aktualizace, změny počítače nebo jiného problému s počítačem k nefunkčnosti systému, jsme schopni Vám s odstraněním závady pomoci prostřednictvím programu TeamViewer, který můžete zdarma stáhnout zde          

4) Rozšířená realita vzdálené asistence AR

Rozšířená realita programu TeamViewer Assist AR (Pilot), umožňuje vyřešit problémy bez ohledu na to, jak daleko právě jste. Díky tomu, že uvidíte co vám právě ukazujeme přes naši kameru Vám tím poskytovat vizuální podporu včetně zakreslení klíčových prvků formou kreslení a zvýrazňování objektů reálného světa na vaší obrazovce. Stáhněte si nyní aplikaci TeamViewer_Pilot  do svého mobilního zařízení:

                                                   


5) Technická asistence na místě

Pokud by se stalo, že daný problém přetrvá i přes veškerou snahu prostřednictvím vzdálené podpory nebo si situace vyžádá náhradní díly, vyšleme k vám technika, který se danou závadu pokusí opravit na místě. Pokud to nebude možné, dáme vám k dispozici náhradní přístroj po dobu nezbytně nutnou k vyřešení problému. 

Snímače tlaku a teploty

Tlakové snímače Dynisco se pyšní svou robustností, přesností, dlouhou a spolehlivou žitvotností a nejen to. Ale aby bylo dosaženo těchto hodnot, vyžaduje se správná intalace, montáž a zacházení s těmito snímači v průběhu i po technologických odstávkách. Níže naleznete článeky, které Vám poskytnou nejdůležitější informace, jak zacházet se snímačemi, jak je kalibrovat a jak zajistit správnou montáž a demontáž. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat naš servesní  tým, který Vám pomůže objasnit všechny Vaše dotazy. 

Indikátory a regulátory

Indiktátory a regulátory jsou důležitým prvkem, který tvoří kontrolní a regulační bod ve vašem výrobním procesu. Aby tyto přístroje správně komunikovaly a pracovaly se vstupními a vystupními signály, je potřeba zajistit jejich správnou konfiguraci a obsluhu. V tomto článku níže Vás naučíme jak s těmito přístroji správně zacházet, jak si jednoduše nakalibrujete snímače prostřednictvím těchto zařízení. Naleznete zde i podrobné postupy jak s jednotlivými modely indikátorů a regulátorů zacházet. 

Laboratorní přístroje

Poskytujeme školení a odbornou asistenci k přístrojům Dynisco. Školení probíhá u zákazníka, kde po následné instalaci přístroje vysvětlíme všechny jeho funkce a zaučíme personál, jak s daným přístrojem pracovat. Naši specialisté si vyhradí dostatek času na to, aby zaměstnancům předali všechny potřebné znalosti. Zůstanou ve Vaší provozovně tak dlouho, jak bude potřeba, případně návštěvu zopakují. Pokud se objeví dotazy i po skončení školení, jsme Vám kdykoliv k dispozici na telefonu nebo prostřednictvím e-mailu. Naším cílem je Vaše spokojenost nejen s našimi produkty nebo službami.

On-Line systémy

Svět se zrychluje a nároky na kvalitu se stále zvyšují. Společnost Dynisco vyvíjí a vyrábí systémy pro kontinuální měření kvality polymerní taveniny. Nezáleží na aplikaci, každá extrůzní linka může získat nový rozměr. Díky našim technologiím mužete mít okamžitý přístup o kvalitě zpracovávaného materiálu v podstatě odkudkoliv a kdykoliv. Díky cloudové technologii i pozpátku. Proto dohledat kvalitu vyráběného materiálu pro danou šarži ještě nikdy nebylo snadnější. Výsledky a reporty můžete dokonce sdílet a svými zákazníky poskytnout to co každý zákazník hledá....záruku kvality... od teď on-line, kdykoliv a kdekoliv. V těchto článkách najdete bližší informace o tom jak systémy pracují, jak je nastavit nebo na co si dát pozor.