Novinky

Veletrh - MSV 2019

Již proběhlo
7.10 2019 až 11.10.2019


Rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní  plastikářský veletrh MSV do města Brna, který bude probíhat od 7. do 11. Řijna 2019. Na stánku bude k vidění  téměř celé portfolio firmy Dynisco a letos vůbec poprvé bychom Vám chtěli představit systém pro měření indexu toku taveniny CMR IV

7. - 11. 10. 2019

Rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní  plastikářský veletrh MSV do města Brna, který bude probíhat od 7. do 11. Řijna 2019. Na stánku bude k vidění  téměř celé portfolio firmy Dynisco a letos vůbec poprvé bychom Vám chtěli představit systém pro měření indexu toku taveniny CMR IV  v reálném provozu přímo na stánku.  Systém poběží na laboratorním extrůderu firmy IIMPiB.  Jedná se o měření indexu toku taveniny, smykové viscosity a dalších parametrů přímo online, proces je měřen zcela automaticky  bez nutnosti manuálního zásahu. K vidění bude i menší  varianta pro menší aplikace Viscoindicator. Zastavte se u nás na stánku a my Vám rádi představíme oba systémy a vysvětlíme v čem by mohly být užitečné třeba právě ve vašich aplikacích. Budeme se těšit na Vaši návštěvu na stánku č. 11 v hale G1. 

Tým Azurr-Technology, s.r.o.

CMR IV je robustní systém pro měření reologických parametrů polymerních materiálů. Přístroj disponuje i provedením EX, které může být umístěno i v procesu s nebezpečím výbuchu. Zastavte se podívat a my Vám rádi vše vysvětlíme a názorně předvedeme. 

Tým Azurr-Technology, s.r.o.