Novinky

Pozvánka na mezinárodní veletrh do Brna

Vážení obchodní přátelé, dovolte mi, Vás co nejsrdečněji, jménem celé naši společnosti Azurr-Technology s.r.o., pozvat na Mezinárodní strojírenský veletrh, konající se ve dnech 8.-12. 11. 2021. S některými z Vás, jsme se neviděli opravdu dlouho...

díky restrikcím, komplikacím i obavám, jsme museli cestování výrazně omezit. Avšak naši práci a čas, jsme se snažili naplno využít, a tak pro Vás máme na veletrh připraveny novinky, řešení i technologie, které Vám usnadní a zefektivní každodenní práci. Rovněž, bychom Vám rádi představili nového dodavatele, výjimečného sortimentu naši společnosti. V hale G1 a na stánku č. 10, se na Vás, již nyní velmi těšíme.  Zastavte se prozkoumat nové možnosti pro vaši společnost a rovněž využijme možnosti lidských setkání a osobního kontaktu, který je i pro nás velmi důležitým. Neboť Vám, našim dlouholetým, obchodním partnerům máme možnost osobně poděkovat za důvěru a spolupráci, které si velmi vážíme. Těšíme se na Vás!   

Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby a jeden z hlavních směrů inovačního procesu. A i v tomto ohledu máme co nabídnout. Budeme rádi, když přijmete naše pozvání a potkáme se u nás, na stánku u šálku dobré kávy.

 

S pozdravem Alena Šimurdová.

 


Informace o veletrhu:

  • Mezinárodní strojírenský veletrh
  • Termín konání: 8.-12.11. 2021
  • Místo konání: Výstaviště Brno
  • Pořadatel: Veletrhy Brno

Kudy k nám na stánek? 

 

 

Upoutávka na MSV 2021: