Novinky

Pozvánka na mezinárodní veletrh v Polsku 2023

Rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh zpracování plastů a pryže PLASTPOL, který bude probíhat od 23. do 26. Května 2023.

Plastpol Kielce 2023

Vážení obchodní partneři,

 

Srdečně Vás zveme k účasti na 27. mezinárodním veletrhu PLASTPOL, který se koná od 23. do 26. května 2023 v polském městě Kielce. Tato prestižní událost slibuje přinést zcela novou inspiraci a představit nejnovější inovace v oblasti zpracování plastů a gumy.

Jsme hrdí, že jako přední světoví dodavatelé měřicích a regulačních technologií budeme prezentovat naše nejnovější produkty Dynisco a Viatran. Na našem stánku Vám poskytneme přehled špičkových laboratorních přístrojů pro měření indexu toku taveniny, které se vyznačují nekompromisní přesností a spolehlivostí. Budete si moci vyzkoušet práci s kapilárním plastometrem a ukážeme vám, jak snadné je ukládat data na Dynisco Cloud.

Součástí naší nabídky bude i široký sortiment tlakových snímačů taveniny pro aplikace vytlačování, včetně variant vhodných pro vstřikovací stroje. Stejně jako každý rok, budou i letos k vidění tlakové snímače, teplotní snímače včetně procesních indikátorů a regulátorů. Pro ty, kdo hledají ekologičtější řešení, máme k dispozici také bezrtuťové varianty snímačů pro obě zmíněné aplikace.

Na veletrhu představíme i naše systémy PolyClean pro čištění kovových dílů od polymerních nečistot a v neposlední řadě online reometry pro měření hustoty taveniny, indexu toku taveniny a IV pro materiály PET (vnitřní viskozity) přímo na výrobní lince. Tyto inovativní technologie přináší výhody v podobě snížení nákladů a minimalizace zmetkovitosti, stejně jako se seznámit s našimi tlakovými snímači a regulátory tlaku a teploty, které představují další krok k dokonalosti vašeho výrobního procesu.

Jsme přesvědčeni, že naše online reometry spolu s tlakovými snímači představují nezbytný nástroj pro zákazníky, kteří se snaží dosáhnout maximální efektivity a kvality ve své výrobní linky.

Připojte se k nám na veletrhu PLASTPOL a objevte, jak tato technologie může výrazně přispět k optimalizaci vašeho podnikání a snižování nákladů. Na našem stánku číslo 12 v hale E budou tyto online reometry a další produkty předváděny v plném provozu, abyste si je mohli osobně prohlédnout a plně pochopit jejich význam pro optimalizaci vašeho výrobního procesu. Budeme rádi, když si budete moci na vlastní oči ověřit, jak tato inovativní technologie přináší výhody.

Pevně věříme, že se uvidíme a budeme mít příležitost si popovídat u šálku dobré kávy.
Těšíme se na setkání s vámi na veletrhu PLASTPOL!

 Navštivte nás v pavilonu E, stánek 12.

Těšíme se na Vaši návštěvu. #Plastpol #Kielce #AzurrTechnology #Dynisco #Viatran

 


Targi Kielce

Targi Kielce

Targi Kielce

Targi Kielce

Targi Kielce

Targi Kielce

Targi Kielce

Targi Kielce