Webinaře

Představují internetový způsob vzdělávání a školení. My vám tyto webináře zprostředkovaně nabízíme také. Věříme, že zde najdete spousty nových a vzácných informací. 

Dodáním produktů to nekončí...
 

Našim úkolem není pouze dodat kvalitní produkt, snažíme se pomáhat tím, že vám předáme naše znalosti a zkušennosti. Tím šetříme váš čas i finance a umožňujeme vám soustředit se na jiné důležité věci týkající se vašeho firemního byznysu.

                                         
  1. Tlakové snímače
  2. Polymer Test
  3. Reologie
  4. Příručky
  5. Webin áře
  6. Technické návody
  7. FAQ - Často kladené dotazy

Jak společnost Dynisco přetváří plastikářský průmyslu podcast - (pouze zvuk)

V této epizodě podcast IoT Transformers společnosti Microsoft hostují Deb Oberly a Dani Diaz, kteří hovoří s prezidentem Dynisco Johnem Biagionim, který přináší naši vizi „reologie pro masy“ k uskutečnění pomocí průkopnických cloudových řešení pro plastikářský průmysl. Získejte informace o podrobnostech našeho odvětví a společnosti, překvapeních a poznatcích na naší cestě při vytváření našich řešení pro IoT, o nesmírné hodnotě dat, která shromažďujeme, a o našem záměrném přístupu k trvalému úspěchu v tomto prostoru.

Dynisco ViscoIndicator Webinář

Cílem této prezentace je poskytnout lepší porozumění tomu, co se děje na trhu s polymery; vysvětlit, proč je na trhu potřeba reologických měření a představit online reometr, který je ekonomický, snadno se instaluje a je použitelný pro všechny vytlačovací aplikace.

Zjednodušená reologie pro veřejnost: Technická diskuse

V tomto webináři se zaměřujeme na technické aspekty korelace laboratorních měření s plnými výrobními sériemi. Diskutujeme o tom, jak se mění parametry mezi laboratorními standardy a výrobou a jak se dnes moderní zařízení může těmto rozdílům přizpůsobit.